Jazykové školy vo Florencii

Zobraziť všetky jazykové školy vo Florencii »

Nedávno recenzované jazykové školy vo Florencii

Koinè Center - Italian Language School Florence

Miloval som môj celý zážitok v Koino školy, učitelia boli pekné, dobre informovaný a užitočná. Umiestnenie školy bola veľmi lokálne čo bolo veľmi dobré. Čo sa mi nepáčilo bolo, že sme nemali kníh a viac posluchové cvičenia. more

Koinè Center - Italian Language School Florence

Miesto je skvelé, vedľa námestia/kostol Santa Croce. Bol som tam koncom apríla a začiatok mája. Slnko von, nájsť miesto na schodoch kostola, alebo jeden z mnohých lavičky, vaša pizza obed s slnko na tvári je len blaženosti.Vzal som si 1-týždňový... more


TYPY KURZOV taliančiny

Aký typ kurzu taliančiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej taliančiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v taliansky. Väčšina intenzívne kurzov taliančiny vo Florencii je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy taliančiny pre deti a mládež

Kurzy taliančiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať taliansky v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky taliančiny

Prípravné kurzy taliansky na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na taliansky skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej taliančiny

One-to-one lekcie obchodnej taliančiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť taliansky tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom taliančiny.

Pre učiteľov

Kurzy taliančiny pre učiteľov

Kurzy taliansky pre učiteľov sú pre učiteľov so záujmom o výučbu taliansky v zahraničí. Je obrovský dopyt po kvalifikovaných učiteľoch taliansky po celom svete s pracovnými príležitosťami v takmer každej krajine sveta.

Profesionálne

Profesionálne kurzy taliančiny

Profesionálne kurzy taliančiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať taliansky v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Špeciálne

Špeciálne kurzy taliančiny

Špeciálne kurzy taliančiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať taliansky a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.