17 najlepších jazykových škôl vo Florencii v roku 2020 (od 60 €)

Nedávno recenzované jazykové školy vo Florencii

ABC School Firenze

Ahoj, škola bola veľmi pekná, umiestnenie bol najlepší a zamestnanci školy bol tiež tak pekné. Len som niečo, čo nebolo pre mňa najlepšie. Učiteľ v triede gramatika nič nehovorí anglicky tak pre začiatočníkov študentov nebol najlepšou voľbou. Takže... more

ABC School Firenze

Po prvé, môj let z Montrealu do Paríža bol načas. Ale budem musieť čakať 10 hodín na letisku Charles de Gaulle príchod do Firenze vo večerných hodinách.Bola som veľmi unavená, prísť s taxi v mieste s 40 krokov. Doma, ženy bolo veľmi pekné, so mnou... more


TYPY KURZOV taliančiny

Aký typ kurzu taliančiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej taliančiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v taliansky. Väčšina intenzívne kurzov taliančiny vo Florencii je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy taliančiny pre deti a mládež

Kurzy taliančiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať taliansky v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky taliančiny

Prípravné kurzy taliansky na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na taliansky skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej taliančiny

One-to-one lekcie obchodnej taliančiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť taliansky tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom taliančiny.

Pre učiteľov

Kurzy taliančiny pre učiteľov

Kurzy taliansky pre učiteľov sú pre učiteľov so záujmom o výučbu taliansky v zahraničí. Je obrovský dopyt po kvalifikovaných učiteľoch taliansky po celom svete s pracovnými príležitosťami v takmer každej krajine sveta.

Profesionálne

Profesionálne kurzy taliančiny

Profesionálne kurzy taliančiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať taliansky v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Štúdium a práca

Pracuj a študuj taliančiny programy

Pracovné študijné programy sú určené pre dospelých, ktorí sa chcú naučiť po taliansky a získať odborné pracovné skúsenosti v rovnakom čase.

Špeciálne

Špeciálne kurzy taliančiny

Špeciálne kurzy taliančiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať taliansky a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.