Obľúbené cieľové miesta

Tokio
učte sa Japončina
Tokio

8škôl, 39kurzov choďte

Fukuoka
učte sa Japončina
Fukuoka

2školy, 16kurzov choďte

Kobe
učte sa Japončina
Kobe

2školy, 10kurzov choďte

TYPY KURZOV japončiny

Aký typ kurzu japončiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej japončiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v japonský. Väčšina intenzívne kurzov japončiny !in !region je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy japončiny pre deti a mládež

Kurzy japončiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať japonský v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky japončiny

Prípravné kurzy japonský na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na japonský skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Profesionálne

Profesionálne kurzy japončiny

Profesionálne kurzy japončiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať japonský v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Špeciálne

Špeciálne kurzy japončiny

Špeciálne kurzy japončiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať japonský a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.