Obľúbené cieľové miesta

Kurzy japončiny v Tokiu s Language International
učte sa Japončina
Tokio

11škôl, 60kurzov choďte

Kurzy japončiny vo Fukuoke s Language International
učte sa Japončina
Fukuoka

3školy, 21kurzov choďte

Kurzy japončiny v Kjóte s Language International
učte sa Japončina
Kjóto

2školy, 12kurzov choďte

TYPY KURZOV japončiny

Aký typ kurzu japončiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej japončiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v japonský. Väčšina intenzívne kurzov japončiny !in !region je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy japončiny pre deti a mládež

Kurzy japončiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať japonský v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky japončiny

Prípravné kurzy japonský na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na japonský skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej japončiny

One-to-one lekcie obchodnej japončiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť japonský tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom japončiny.

Profesionálne

Profesionálne kurzy japončiny

Profesionálne kurzy japončiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať japonský v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Štúdium a práca

Pracuj a študuj japončiny programy

Pracovné študijné programy sú určené pre dospelých, ktorí sa chcú naučiť po japonský a získať odborné pracovné skúsenosti v rovnakom čase.

Špeciálne

Špeciálne kurzy japončiny

Špeciálne kurzy japončiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať japonský a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.