Obľúbené cieľové miesta

Kurzy mandarínskej čínštiny v Šanghaji s Language International
učte sa Mandarínska Čínština
Šanghaj

21škôl, 151kurzov choďte

Kurzy mandarínskej čínštiny v Pekingu s Language International
učte sa Mandarínska Čínština
Peking

10škôl, 79kurzov choďte

Kurzy mandarínskej čínštiny v Hongkongu s Language International
učte sa Mandarínska Čínština
Hongkong

3školy, 42kurzov choďte

TYPY KURZOV mandarínskej čínštiny

Aký typ kurzu mandarínskej čínštiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej mandarínskej čínštiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v čínsky mandarínsky. Väčšina intenzívne kurzov mandarínskej čínštiny !in !region je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy mandarínskej čínštiny pre deti a mládež

Kurzy mandarínskej čínštiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať čínsky mandarínsky v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky mandarínskej čínštiny

Prípravné kurzy čínsky mandarínsky na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na čínsky mandarínsky skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej mandarínskej čínštiny

One-to-one lekcie obchodnej mandarínskej čínštiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť čínsky mandarínsky tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom mandarínskej čínštiny.

Profesionálne

Profesionálne kurzy mandarínskej čínštiny

Profesionálne kurzy mandarínskej čínštiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať čínsky mandarínsky v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Štúdium a práca

Pracuj a študuj mandarínskej čínštiny programy

Pracovné študijné programy sú určené pre dospelých, ktorí sa chcú naučiť po čínsky mandarínsky a získať odborné pracovné skúsenosti v rovnakom čase.

Špeciálne

Špeciálne kurzy mandarínskej čínštiny

Špeciálne kurzy mandarínskej čínštiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať čínsky mandarínsky a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.