Obľúbené cieľové miesta

Kurzy arabčiny v Ammáne s Language International
učte sa Arabčina
Ammán

5škôl, 95kurzov choďte

Kurzy arabčiny v Káhire s Language International
učte sa Arabčina
Káhira

6škôl, 55kurzov choďte

Kurzy arabčiny v Sfaxe s Language International
učte sa Arabčina
Sfax

1 škola, 33kurzov choďte

TYPY KURZOV arabčiny

Aký typ kurzu arabčiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej arabčiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v arabský. Väčšina intenzívne kurzov arabčiny !in !region je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy arabčiny pre deti a mládež

Kurzy arabčiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať arabský v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky arabčiny

Prípravné kurzy arabský na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na arabský skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej arabčiny

One-to-one lekcie obchodnej arabčiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť arabský tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom arabčiny.

Profesionálne

Profesionálne kurzy arabčiny

Profesionálne kurzy arabčiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať arabský v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Štúdium a práca

Pracuj a študuj arabčiny programy

Pracovné študijné programy sú určené pre dospelých, ktorí sa chcú naučiť po arabský a získať odborné pracovné skúsenosti v rovnakom čase.

Špeciálne

Špeciálne kurzy arabčiny

Špeciálne kurzy arabčiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať arabský a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.