Obľúbené cieľové miesta

Kurzy arabčiny v Ammáne s Language International
učte sa Arabčina
Ammán

6škôl, 96kurzov choďte

Kurzy arabčiny v Káhire s Language International
učte sa Arabčina
Káhira

5škôl, 48kurzov choďte

Kurzy arabčiny v Dubaji s Language International
učte sa Arabčina
Dubaj

4školy, 38kurzov choďte

TYPY KURZOV arabčiny

Aký typ kurzu arabčiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej arabčiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v arabský. Väčšina intenzívne kurzov arabčiny !in !region je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy arabčiny pre deti a mládež

Kurzy arabčiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať arabský v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky arabčiny

Prípravné kurzy arabský na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na arabský skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej arabčiny

One-to-one lekcie obchodnej arabčiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť arabský tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom arabčiny.

Profesionálne

Profesionálne kurzy arabčiny

Profesionálne kurzy arabčiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať arabský v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Štúdium a práca

Pracuj a študuj arabčiny programy

Pracovné študijné programy sú určené pre dospelých, ktorí sa chcú naučiť po arabský a získať odborné pracovné skúsenosti v rovnakom čase.

Špeciálne

Špeciálne kurzy arabčiny

Špeciálne kurzy arabčiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať arabský a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.