6 najlepších jazykových škôl v Ammáne v roku 2019 (od 72 €)

Nedávno recenzované jazykové školy v Ammáne

Zeta International Center

Zeta International Center je situovaný len 15 minút chôdze od centra mesta. Škola oblasť má dobré vibrácie s množstvom kaviarní a reštaurácií na vaše prestávky. Mal som súkromné lekcie a naozaj som si užil svoje triedy. Po mojej vstupný test, môj... more


TYPY KURZOV arabčiny

Aký typ kurzu arabčiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej arabčiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v arabský. Väčšina intenzívne kurzov arabčiny v Ammáne je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Obchodné

Kurzy obchodnej arabčiny

One-to-one lekcie obchodnej arabčiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť arabský tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom arabčiny.

Štúdium a práca

Pracuj a študuj arabčiny programy

Pracovné študijné programy sú určené pre dospelých, ktorí sa chcú naučiť po arabský a získať odborné pracovné skúsenosti v rovnakom čase.

Špeciálne

Špeciálne kurzy arabčiny

Špeciálne kurzy arabčiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať arabský a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.