2 najlepšie jazykové školy v Belo Horizonte v roku 2020 (od 327 €)

Nedávno recenzované jazykové školy v Belo Horizonte

Trend(s) Language Solutions

Učitelia a zamestnanci boli nádherné. Dopravu do zariadenia bolo ťažké, ale naučil som sa to. Zariadenia boli pekné. more

Trend(s) Language Solutions

Triedy boli perfektný pre mňa. Len 2 hodiny denne v dopoludňajších hodinách, ktorá mi hodí.2 učiteľov, mal som boli veľmi dobré. Dobrá odroda výučby zručností.Rezervácia je bezpečná. Veľmi bezpečné. Veľmi blízko reštaurácií, barov, parkov.Bol... more


TYPY KURZOV portugalčiny

Aký typ kurzu portugalčiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej portugalčiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v portugalský. Väčšina intenzívne kurzov portugalčiny v Belo Horizonte je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky portugalčiny

Prípravné kurzy portugalský na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na portugalský skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej portugalčiny

One-to-one lekcie obchodnej portugalčiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť portugalský tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom portugalčiny.