Obľúbené cieľové miesta

Kurzy portugalčiny !in Lisbon s Language International
učte sa Portugalčina
Lisbon

6škôl, 68kurzov choďte

Kurzy portugalčiny v Rio de Janeiro s Language International
učte sa Portugalčina
Rio de Janeiro

6škôl, 48kurzov choďte

Kurzy portugalčiny v Porte s Language International
učte sa Portugalčina
Porto

2školy, 16kurzov choďte

TYPY KURZOV portugalčiny

Aký typ kurzu portugalčiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej portugalčiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v portugalský. Väčšina intenzívne kurzov portugalčiny !in !region je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky portugalčiny

Prípravné kurzy portugalský na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na portugalský skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej portugalčiny

One-to-one lekcie obchodnej portugalčiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť portugalský tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom portugalčiny.

Pre učiteľov

Kurzy portugalčiny pre učiteľov

Kurzy portugalský pre učiteľov sú pre učiteľov so záujmom o výučbu portugalský v zahraničí. Je obrovský dopyt po kvalifikovaných učiteľoch portugalský po celom svete s pracovnými príležitosťami v takmer každej krajine sveta.

Profesionálne

Profesionálne kurzy portugalčiny

Profesionálne kurzy portugalčiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať portugalský v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Štúdium a práca

Pracuj a študuj portugalčiny programy

Pracovné študijné programy sú určené pre dospelých, ktorí sa chcú naučiť po portugalský a získať odborné pracovné skúsenosti v rovnakom čase.

Špeciálne

Špeciálne kurzy portugalčiny

Špeciálne kurzy portugalčiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať portugalský a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.