3 najlepšie jazykové školy v Chanii v roku 2019 (od 25 €)

Nedávno recenzované jazykové školy v Chanii


TYPY KURZOV gréčtiny

Aký typ kurzu gréčtiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej gréčtiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v grécky. Väčšina intenzívne kurzov gréčtiny v Chanii je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy gréčtiny pre deti a mládež

Kurzy gréčtiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať grécky v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Obchodné

Kurzy obchodnej gréčtiny

One-to-one lekcie obchodnej gréčtiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť grécky tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom gréčtiny.

Profesionálne

Profesionálne kurzy gréčtiny

Profesionálne kurzy gréčtiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať grécky v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Špeciálne

Špeciálne kurzy gréčtiny

Špeciálne kurzy gréčtiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať grécky a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.