Obľúbené cieľové miesta

Kurzy gréčtiny v Aténach s Language International
učte sa Gréčtina
Atény

3školy, 23kurzov choďte

Kurzy gréčtiny v Chanii s Language International
učte sa Gréčtina
Chania

3školy, 19kurzov choďte

Kurzy gréčtiny v Solúne s Language International
učte sa Gréčtina
Solún

4školy, 17kurzov choďte

TYPY KURZOV gréčtiny

Aký typ kurzu gréčtiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej gréčtiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v grécky. Väčšina intenzívne kurzov gréčtiny !in !region je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy gréčtiny pre deti a mládež

Kurzy gréčtiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať grécky v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky gréčtiny

Prípravné kurzy grécky na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na grécky skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej gréčtiny

One-to-one lekcie obchodnej gréčtiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť grécky tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom gréčtiny.

Profesionálne

Profesionálne kurzy gréčtiny

Profesionálne kurzy gréčtiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať grécky v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Špeciálne

Špeciálne kurzy gréčtiny

Špeciálne kurzy gréčtiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať grécky a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.