Jazykové školy v Marseille

Nedávno recenzované jazykové školy v Marseille

Ecole Baraerlin Langues - Adel Provence: Marseilles

Umiestnenie školy bolo perfektné. Všetci učitelia boli priateľskí a vykonávať svoju prácu dobre. Verím, že 3 týždne na tejto škole skutočne môže urobiť veľký rozdiel vo francúzštine. Miloval som Marseille veľa. Bývanie bolo perfektné, a hovoril veľa... more

Ecole Baraerlin Langues - Adel Provence: Marseilles

Keď som tam bol, som sa cítil ako som učil učiteľ viac anglicky než som sa naučil francúzsky. On bol učiteľ veľmi pekné, veľmi krásne, ale za týždeň som tam bol, nemal pocit, ako som sa naučil veľa. Dostal som okradnutý v mieste bolo. Takže som si... more


TYPY KURZOV francúzštiny

Aký typ kurzu francúzštiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej francúzštiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v francúzsky. Väčšina intenzívne kurzov francúzštiny v Marseille je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky francúzštiny

Prípravné kurzy francúzsky na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na francúzsky skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Profesionálne

Profesionálne kurzy francúzštiny

Profesionálne kurzy francúzštiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať francúzsky v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Špeciálne

Špeciálne kurzy francúzštiny

Špeciálne kurzy francúzštiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať francúzsky a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.