3 najlepšie jazykové školy v Antibes v roku 2020 (od 196 €)

Nedávno recenzované jazykové školy v Antibes

CENTRE INTERNATIONAL D'ANTIBES

Počas sezóny je potrebné robiť triedy francúzštiny v Antibes, pretože nič odvrátiť vás.Triedy boli malé - do 10 osôb - a dôležité spomenúť age-wise zmiešané! Necítil som, že 31, príliš starý.Škola bola náročná, ale nakoniec: je na vás, koľko úsilia... more

CENTRE INTERNATIONAL D'ANTIBES

Som naozaj rád tried a učiteľov; Oni boli proste úžasné.Zámok bol pekný, mal veľa priestoru, ale to nebolo v dobré umiestnenie. Neexistujú žiadne reštaurácií v blízkosti a reštaurácia v škole by mali byť otvorené pre všetkých študentov, len nie... more


TYPY KURZOV francúzštiny

Aký typ kurzu francúzštiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej francúzštiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v francúzsky. Väčšina intenzívne kurzov francúzštiny v Antibes je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy francúzštiny pre deti a mládež

Kurzy francúzštiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať francúzsky v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky francúzštiny

Prípravné kurzy francúzsky na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na francúzsky skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej francúzštiny

One-to-one lekcie obchodnej francúzštiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť francúzsky tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom francúzštiny.