Obľúbené cieľové miesta

Kurzy turečtiny v Istanbule s Language International
učte sa Turečtina
Istanbul

4školy, 35kurzov choďte

Kurzy turečtiny v Izmire s Language International
učte sa Turečtina
Izmir

3školy, 13kurzov choďte

Kurzy turečtiny v Antalyi s Language International
učte sa Turečtina
Antalya

2školy, 9kurzov choďte

TYPY KURZOV turečtiny

Aký typ kurzu turečtiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej turečtiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v turecký. Väčšina intenzívne kurzov turečtiny !in !region je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky turečtiny

Prípravné kurzy turecký na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na turecký skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej turečtiny

One-to-one lekcie obchodnej turečtiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť turecký tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom turečtiny.

Profesionálne

Profesionálne kurzy turečtiny

Profesionálne kurzy turečtiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať turecký v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Špeciálne

Špeciálne kurzy turečtiny

Špeciálne kurzy turečtiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať turecký a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.