2 najlepšie jazykové školy v Cagliari v roku 2019 (od 95 €)

Nedávno recenzované jazykové školy v Cagliari

L'Accademia Cagliari

Myslel som, že som sa dohodol na kurzoch od pondelka do piatku v 1. týždni a od pondelka do štvrtka v 2. týždni. Počas tohto obdobia sa v skutočnosti konali štátne sviatky tri dni. Takže namiesto 9 dní x 4 hodín (36 hodín), počas tohto... more

L'Accademia Cagliari

Škola je malá, personál je veľmi milý a ochotný. Dva z mojich troch týždňov v škole som mal učiteľa (Francesca) a bola skvelá! Má najväčšiu trpezlivosť vôbec a má pocit, že vás správna úroveň posunie vpred a správnu sumu, takže to nie je ohromujúce,... more


TYPY KURZOV taliančiny

Aký typ kurzu taliančiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej taliančiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v taliansky. Väčšina intenzívne kurzov taliančiny v Cagliari je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky taliančiny

Prípravné kurzy taliansky na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na taliansky skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Špeciálne

Špeciálne kurzy taliančiny

Špeciálne kurzy taliančiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať taliansky a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.