Obľúbené cieľové miesta

Kurzy ruštiny v Petrohrade s Language International
učte sa Ruština
Petrohrad

9škôl, 140kurzov choďte

Kurzy ruštiny v Kyjeve s Language International
učte sa Ruština
Kyjev

4školy, 34kurzov choďte

Kurzy ruštiny v Moskve s Language International
učte sa Ruština
Moskva

6škôl, 26kurzov choďte

TYPY KURZOV ruštiny

Aký typ kurzu ruštiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej ruštiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v ruský. Väčšina intenzívne kurzov ruštiny !in !region je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky ruštiny

Prípravné kurzy ruský na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na ruský skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej ruštiny

One-to-one lekcie obchodnej ruštiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť ruský tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom ruštiny.

Pre učiteľov

Kurzy ruštiny pre učiteľov

Kurzy ruský pre učiteľov sú pre učiteľov so záujmom o výučbu ruský v zahraničí. Je obrovský dopyt po kvalifikovaných učiteľoch ruský po celom svete s pracovnými príležitosťami v takmer každej krajine sveta.

Profesionálne

Profesionálne kurzy ruštiny

Profesionálne kurzy ruštiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať ruský v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Špeciálne

Špeciálne kurzy ruštiny

Špeciálne kurzy ruštiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať ruský a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.