Obľúbené cieľové miesta v Poľsku

Warsaw
učte sa Poľština
Warsaw

2školy, 20kurzov choďte

Krakov
učte sa Poľština
Krakov

1 škola, 11kurzov choďte

Warsaw
Krakov
Sopot

TYPY KURZOV poľštiny

Aký typ kurzu poľštiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej poľštiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v poľský. Väčšina intenzívne kurzov poľštiny !in !region je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Obchodné

Kurzy obchodnej poľštiny

One-to-one lekcie obchodnej poľštiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť poľský tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom poľštiny.

Profesionálne

Profesionálne kurzy poľštiny

Profesionálne kurzy poľštiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať poľský v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Špeciálne

Špeciálne kurzy poľštiny

Špeciálne kurzy poľštiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať poľský a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.


Otázky a odpovede

Máte otázky? Získajte odpovede od personálu a predchádzajúcich študentov zariadenia Language International.

Zobraziť preklad

"Have you handled students from Saudi Arabia?"

Dyan Test, študent z USA
We are very well versed with Saudi students, we actually currently have 50-60 students.
Bolo to užitočné? Áno
Zobraziť preklad

"Have you worked with government sponsored students before? Are you familiar with the process?"

test test, študent z USA
, personál Open Hearts Language Academy
Yes, we ONLY close for christmas break otherwise we are open and able to accept students. Yes, we have sponsored students from Libya and we are very familiar with the process as we worked with the Libyan Embassy for awhile now.
Bolo to užitočné? Áno
Zobraziť preklad

"Do Ukrainians have some sort of an agreement with Poland so they don't need visas, or do they still need a schengen? If so, do they need to have the original copies of the letter of acceptance, or can they use the electronic versions by email?"

Мария Ризун, študent z Ukrajina
Agata&Oksana
According to law, Ukrainians need a visa to come to Poland, sometimes email version of enrollment confirmation is enough but sometimes the embassy requires an original one, so it depends on you. Our school provides such confirmation after we get 100% course fee. We can send you our school policy that includes what are our rules of preparing a visa confirmation.
Bolo to užitočné? Áno