8 najlepších jazykových škôl v Mníchove v roku 2019 (od 90 €)

Nedávno recenzované jazykové školy v Mníchove

did deutsch-institut Munich

Umiestnenie, samozrejme, je veľmi pohodlné do centra mesta a neďaleko železničnej stanice München Hauptbahnhof. Toto usporiadanie mi dovolené, ľahko a rýchlo prejsť mesto a využívania dopravy.Оn prvý deň môjho príchodu v inštitúte, som sa stretol s... more

did deutsch-institut Munich

Triedy boli dobré, ale určite ťažké, ak bojujete s zdvihol jazykov. Ak ste ochotní sa snažia naozaj tvrdo, som si istý, budete mať oveľa ďalej. Však ako niekto, kto vyrástol v anglicky hovoriacej krajiny bez naozaj žiadne iné interakcie s jazykmi je... more


TYPY KURZOV nemčiny

Aký typ kurzu nemčiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej nemčiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v nemecký. Väčšina intenzívne kurzov nemčiny v Mníchove je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy nemčiny pre deti a mládež

Kurzy nemčiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať nemecký v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky nemčiny

Prípravné kurzy nemecký na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na nemecký skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej nemčiny

One-to-one lekcie obchodnej nemčiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť nemecký tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom nemčiny.

Pre učiteľov

Kurzy nemčiny pre učiteľov

Kurzy nemecký pre učiteľov sú pre učiteľov so záujmom o výučbu nemecký v zahraničí. Je obrovský dopyt po kvalifikovaných učiteľoch nemecký po celom svete s pracovnými príležitosťami v takmer každej krajine sveta.

Profesionálne

Profesionálne kurzy nemčiny

Profesionálne kurzy nemčiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať nemecký v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Štúdium a práca

Pracuj a študuj nemčiny programy

Pracovné študijné programy sú určené pre dospelých, ktorí sa chcú naučiť po nemecký a získať odborné pracovné skúsenosti v rovnakom čase.

Špeciálne

Špeciálne kurzy nemčiny

Špeciálne kurzy nemčiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať nemecký a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.