Obľúbené cieľové miesta

Hongkong
učte sa Kórejčina
Hongkong

2školy, 13kurzov choďte

Soul
učte sa Kórejčina
Soul

4školy, 12kurzov choďte

Atlanta
učte sa Kórejčina
Atlanta

1 škola, 5kurzov choďte

TYPY KURZOV kórejčiny

Aký typ kurzu kórejčiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej kórejčiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v kórejský. Väčšina intenzívne kurzov kórejčiny !in !region je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy kórejčiny pre deti a mládež

Kurzy kórejčiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať kórejský v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky kórejčiny

Prípravné kurzy kórejský na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na kórejský skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej kórejčiny

One-to-one lekcie obchodnej kórejčiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť kórejský tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom kórejčiny.

Profesionálne

Profesionálne kurzy kórejčiny

Profesionálne kurzy kórejčiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať kórejský v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Štúdium a práca

Pracuj a študuj kórejčiny programy

Pracovné študijné programy sú určené pre dospelých, ktorí sa chcú naučiť po kórejský a získať odborné pracovné skúsenosti v rovnakom čase.