Obľúbené cieľové miesta

Kurzy holandčiny v Amsterdame s Language International
učte sa Holandčina
Amsterdam

3školy, 26kurzov choďte

Kurzy holandčiny v Rotterdame s Language International
učte sa Holandčina
Rotterdam

2školy, 24kurzov choďte

Kurzy holandčiny v Eindhovene s Language International
učte sa Holandčina
Eindhoven

1 škola, 22kurzov choďte

TYPY KURZOV holandčiny

Aký typ kurzu holandčiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej holandčiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v holandský. Väčšina intenzívne kurzov holandčiny !in !region je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky holandčiny

Prípravné kurzy holandský na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na holandský skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej holandčiny

One-to-one lekcie obchodnej holandčiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť holandský tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom holandčiny.

Profesionálne

Profesionálne kurzy holandčiny

Profesionálne kurzy holandčiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať holandský v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Špeciálne

Špeciálne kurzy holandčiny

Špeciálne kurzy holandčiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať holandský a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.