Jazykové školy v Lyone

Nedávno recenzované jazykové školy v Lyone

LeoLingua

LeoLingua's politické vedenie triedy na obmedzený počet študentov funguje dobre. Študenti si hovoriť častejšie.Niektorí učitelia sú skúsenejší ako iní, ako je tomu všade.Umiestnenie je absolútne geniálny a ľahké pre non-locals.Mali sme veľkú kuchyňu... more


TYPY KURZOV francúzštiny

Aký typ kurzu francúzštiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej francúzštiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v francúzsky. Väčšina intenzívne kurzov francúzštiny v Lyone je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky francúzštiny

Prípravné kurzy francúzsky na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na francúzsky skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Profesionálne

Profesionálne kurzy francúzštiny

Profesionálne kurzy francúzštiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať francúzsky v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Štúdium a práca

Pracuj a študuj francúzštiny programy

Pracovné študijné programy sú určené pre dospelých, ktorí sa chcú naučiť po francúzsky a získať odborné pracovné skúsenosti v rovnakom čase.

Špeciálne

Špeciálne kurzy francúzštiny

Špeciálne kurzy francúzštiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať francúzsky a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.