5 najlepších jazykových škôl v Biarritz v roku 2019 (od 320 €)

Nedávno recenzované jazykové školy v Biarritz

Sud-Ouest French Institute 64

Sofi64 je skvelá škola. Stephanie pracuje každý deň s veľkým nadšením aj napriek tomu, že ide skôr o surfovanie;) Je tu dobrá atmosféra, ktorá pozýva na zábavu, ale aj na vážne vzdelávacie prostredie. Schoo to je ľahké a čisté - pekné zariadenie,... more

Sud-Ouest French Institute 64

Mal som to šťastie, že som bol zaradený do triedy Stephanie Housetovej. Je to nadaná učiteľka, ktorá je schopná opravovať chyby, miešať gramatické predmety do konverzácie a meniť úlohy a domáce úlohy. Je tiež zábavná a zábavná. Slovo opatrnosti:... more


TYPY KURZOV francúzštiny

Aký typ kurzu francúzštiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej francúzštiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v francúzsky. Väčšina intenzívne kurzov francúzštiny v Biarritz je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy francúzštiny pre deti a mládež

Kurzy francúzštiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať francúzsky v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky francúzštiny

Prípravné kurzy francúzsky na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na francúzsky skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.