12 najlepších jazykových škôl v Miami v roku 2020 (od 228 €)

Nedávno recenzované jazykové školy v Miami

Open Hearts Language Academy

Môj učiteľ bol skvelý a triedy efektívne. Prial by som, keby som mohol zostať dlhšie, aby som zlepšil svoju angličtinu ešte viac. Škola je veľmi blízko centra, čo bolo veľmi výhodné. Páčilo sa mi, ako blízko ku všetkému, čo bola v škole, a čo... more

OHC Miami

Moje deti sa podieľali na programe detský 2 týždne. Oni sú naozaj v základnej úrovni, tak Bála som sa, keby mohli sledovať tried. Však učiteľom sa veľké úsilie, aby nech postupujte podľa tried za 2 týždne, čo ma veľmi vďačný.Ale já bych školy... more


TYPY KURZOV angličtiny

Aký typ kurzu angličtiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej angličtiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v anglický. Väčšina intenzívne kurzov angličtiny v Miami je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky angličtiny

Prípravné kurzy anglický na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na anglický skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej angličtiny

One-to-one lekcie obchodnej angličtiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť anglický tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom angličtiny.

Profesionálne

Profesionálne kurzy angličtiny

Profesionálne kurzy angličtiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať anglický v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Špeciálne

Špeciálne kurzy angličtiny

Špeciálne kurzy angličtiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať anglický a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.