Obľúbené cieľové miesta na Malte

St Julians
učte sa Angličtina
St Julians

8škôl, 224kurzov choďte

Valletta
učte sa Angličtina
Valletta

2školy, 122kurzov choďte

St Julians

St Julians

8škôl, 224kurzov

Sliema
Swieqi
Gozo
Pozrite si všetky regióny v Malta »

TYPY KURZOV angličtiny

Aký typ kurzu angličtiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej angličtiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v anglický. Väčšina intenzívne kurzov angličtiny !in !region je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy angličtiny pre deti a mládež

Kurzy angličtiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať anglický v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky angličtiny

Prípravné kurzy anglický na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na anglický skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej angličtiny

One-to-one lekcie obchodnej angličtiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť anglický tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom angličtiny.

Pre učiteľov

Kurzy angličtiny pre učiteľov

Kurzy anglický pre učiteľov sú pre učiteľov so záujmom o výučbu anglický v zahraničí. Je obrovský dopyt po kvalifikovaných učiteľoch anglický po celom svete s pracovnými príležitosťami v takmer každej krajine sveta.

Profesionálne

Profesionálne kurzy angličtiny

Profesionálne kurzy angličtiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať anglický v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Štúdium a práca

Pracuj a študuj angličtiny programy

Pracovné študijné programy sú určené pre dospelých, ktorí sa chcú naučiť po anglický a získať odborné pracovné skúsenosti v rovnakom čase.

Špeciálne

Špeciálne kurzy angličtiny

Špeciálne kurzy angličtiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať anglický a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.


Otázky a odpovede

Máte otázky? Získajte odpovede od personálu a predchádzajúcich študentov zariadenia Language International.

Zobraziť preklad

"I have a prospective student from Slovakia who would like to study at Easy School of Languages. Does this student need a visa to enroll in this course?"

Kasia Parascandalo, personál Easy School of Languages
Slovakia is part of the EU so if the student has a Slovakian citizenship she is part of the Scheme region.
Bolo to užitočné? Áno
Zobraziť preklad

"Have you already had students from Gabon who tried to enter Malta? Do you have any idea of which embassy they have to contact since there is no Maltese embassy in Gabon."

It never worked They have to go to the Italian embassy.
Bolo to užitočné? Áno
Zobraziť preklad

"Do you have any idea of how much money his parents should give him to cover food + transportation + outings?"

Jean Huc, študent z Francúzsko
Kasia Parascandalo, personál Easy School of Languages
It really depends what type of food he would like to take & where he would like to go out…really it depends on the individual…
Bolo to užitočné? Áno
Zobraziť preklad

"This student is from Egypt."

Unfortunately we have never managed to help students from Egypt get a visa. We have quite a few problems actually We cannot accept this booking
Bolo to užitočné? Áno