Jazykové školy v Chicagu

Nedávno recenzované jazykové školy v Chicagu

Kaplan International: Illinois Institute of Technology

Musím sa priznať, že keď som prišiel v Chicagu, bál som všetko. To bol môj prvý čas mimo svojej krajiny, a nechcel vedieť ako sa správať. Ale keď som sa dostal do ubytovacieho zariadenia, bol som naozaj privítal. Chlap (teraz, bohužiaľ, zabudol som... more

Kaplan International: Illinois Institute of Technology

dobré ráno! Keď už hovoríme o triedach, boli fantastické. Bol by som rád k pokusu viac, ale preto, že vízum, som couldn´t. Bývanie: príliš ďaleko. To bolo najhoršie. A umiestnenie v ITT, úžasné pre mňa! Opäť späť na univerzity a jej prostredí... more


TYPY KURZOV angličtiny

Aký typ kurzu angličtiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej angličtiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v anglický. Väčšina intenzívne kurzov angličtiny v Chicagu je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky angličtiny

Prípravné kurzy anglický na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na anglický skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej angličtiny

One-to-one lekcie obchodnej angličtiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť anglický tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom angličtiny.

Profesionálne

Profesionálne kurzy angličtiny

Profesionálne kurzy angličtiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať anglický v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Špeciálne

Špeciálne kurzy angličtiny

Špeciálne kurzy angličtiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať anglický a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.