Najlepšie jazykové školy v Bordeaux v roku 2020 (od 729 €)

Nedávno recenzované jazykové školy v Bordeaux

France Langue Bordeaux

Moja skúsenosť bola v priemere. Mal skúsený iných jazykových škôl a v tomto prípade skúsenosť bola priemerná.Podľa môjho názoru triedy sú tak preplnené, existuje príliš veľa študentov na jedného profesora, a preto pokrok je pomalý.Profesori sú v... more

France Langue Bordeaux

Bolo to malé skupiny, v každom veku, ktorá bola dobrá pre mňa. Bál som sa len "staré" študenta. Učiteľ, Colin, bol výborný; Stern ale priateľský, nad vecou. Byť učiteľ sám, myslím, že môžem povedať, som sa naučil od nej.Učebne boli príliš malé. a... more


TYPY KURZOV angličtiny

Aký typ kurzu angličtiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej angličtiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v anglický. Väčšina intenzívne kurzov angličtiny v Bordeaux je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky angličtiny

Prípravné kurzy anglický na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na anglický skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Profesionálne

Profesionálne kurzy angličtiny

Profesionálne kurzy angličtiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať anglický v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Špeciálne

Špeciálne kurzy angličtiny

Špeciálne kurzy angličtiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať anglický a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.