3 najlepšie jazykové školy v Berne v roku 2019 (od 624 €)

Nedávno recenzované jazykové školy v Berne

International Language School Bern

Študoval som nemecký jazyk v ILS, pretože jún a už dosiahli úroveň B2 vďaka ich metódy a dobré a sú k dispozícii učiteľom. Personál je veľmi príjemný a profesionálny a tiež organizujú ďalšie aktivity pre študentov.Okrem toho, som stretol veľa skvelé... more

International Language School Bern

Navštívil intenzívny kurz od A1 až B2 a bol veľmi spokojný s školy a jej službách. Mal som dva rôzne učiteľov, boli obaja veľmi užitočné. Zvyčajne mal výlety do mesta, navštívila niekoľko múzeí a Parlament house, čo sa mi páčilo veľa. To pomôže mi... more


TYPY KURZOV angličtiny

Aký typ kurzu angličtiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej angličtiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v anglický. Väčšina intenzívne kurzov angličtiny v Berne je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy angličtiny pre deti a mládež

Kurzy angličtiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať anglický v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Štúdium a práca

Pracuj a študuj angličtiny programy

Pracovné študijné programy sú určené pre dospelých, ktorí sa chcú naučiť po anglický a získať odborné pracovné skúsenosti v rovnakom čase.

Špeciálne

Špeciálne kurzy angličtiny

Špeciálne kurzy angličtiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať anglický a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.