5 najlepších jazykových škôl v Berlíne v roku 2020 (od 140 €)

Nedávno recenzované jazykové školy v Berlíne

ALPADIA - Language Schools Berlin

Väčšina učiteľov bola skutočne dobrá a lekcie boli zaujímavé. Hodiny boli veľmi zmiešané, čo znamenalo, že sme všetci nútení hovoriť nemecky, čo bolo skutočne osvedčené. Je to veľmi centrálne a poskytované ubytovanie bolo vynikajúce. Niektoré... more

ALPADIA - Language Schools Berlin

úžasné miesta, skvelá organizácia, úžasní hostitelia. Učitelia sa medzi nimi veľmi líšili: niektoré hodiny boli hravejšie, iné frontálne. Celkovo som sa toho veľa naučil. more


TYPY KURZOV angličtiny

Aký typ kurzu angličtiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej angličtiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v anglický. Väčšina intenzívne kurzov angličtiny v Berlíne je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy angličtiny pre deti a mládež

Kurzy angličtiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať anglický v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Obchodné

Kurzy obchodnej angličtiny

One-to-one lekcie obchodnej angličtiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť anglický tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom angličtiny.