Jazykové školy v Paríži

Zobraziť všetky jazykové školy v Paríži »

Nedávno recenzované jazykové školy v Paríži

L'Atelier 9

Triedy boli malé, čo bolo skvelé. Učiteľ Erika bola veľmi dobrá-ona bola pacienta a predstavil extra materiál počas vyučovania. Umiestnenie bolo v poriadku. Zariadenia boli trochu chudobný. V kuchyni by jazzed. Činnosti boli zábavné a užitočné.... more

ACCORD Paris

Ospravedlňujem sa povedať, že môj pobyt v dohode bolo sklamanie. Nemyslím si, že učiteľ, musel som ju miloval prácu moc, a myslím, že ona bola pomerne nevľúdne. Tam bol jeden naozaj dobrý deň s iným učiteľom, s ktorými sme hovorili, hral a zasmial... more


TYPY KURZOV francúzštiny

Aký typ kurzu francúzštiny hľadáte?

Všeobecné

Všeobecné kurzy

Kurzy všeobecnej francúzštiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v francúzsky. Väčšina intenzívne kurzov francúzštiny v Paríži je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

Deti a mládež

Kurzy francúzštiny pre deti a mládež

Kurzy francúzštiny pre deti a mládež sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať francúzsky v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

Príprava na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky francúzštiny

Prípravné kurzy francúzsky na skúšky sú pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na francúzsky skúšky odbornej spôsobilosti k zlepšeniu uplatnenia na trhu práce, alebo získať prístup na univerzity.

Obchodné

Kurzy obchodnej francúzštiny

One-to-one lekcie obchodnej francúzštiny sú pre obchodných manažérov a odborníkov, ktorí sa chcú naučiť francúzsky tak rýchlo, ako je to možné s prispôsobenými lekciami a súkromným ​​učiteľom francúzštiny.

Profesionálne

Profesionálne kurzy francúzštiny

Profesionálne kurzy francúzštiny sú určené pre profesionálov, ktorí chcú študovať francúzsky v určitej oblasti, ako sú obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosť.

Štúdium a práca

Pracuj a študuj francúzštiny programy

Pracovné študijné programy sú určené pre dospelých, ktorí sa chcú naučiť po francúzsky a získať odborné pracovné skúsenosti v rovnakom čase.

Špeciálne

Špeciálne kurzy francúzštiny

Špeciálne kurzy francúzštiny sú určené pre tých, ktorí chcú študovať francúzsky a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.