Kurzy španielčiny v Barcelone
Jazykové školy

Barcelona

the best way to choose a language  

Jazykové školy v Barcelone

Zobraziť všetky jazykové školy v Barcelone »

Nedávno recenzované jazykové školy v Barcelone

Don Quijote Barcelona

Ako absolútny začiatočník, som sa naučil veľa v jednom týždni a kiež by nemal mať akékoľvek záväzky, ktoré sú doma v tej dobe, takže môžem predĺžiť svoje triedy. Učitelia boli tak úžasné a pekné. Naučil som sa veľa vecí v jeden týždeň kvôli ich... more

TYPY KURZOV španielčiny

Aký typ kurzu španielčiny hľadáte?

Či ste študent, odborník na biznis, alebo turista, v Barcelone je jazykový kurz, ktorý je vhodný pre vás. Sú k dispozícii kurzy španielčiny pre všetky úrovne plynulosti, vekové kategórie a doby trvania. Len si vyberte typ kurzu zo zoznamu dole a môžte začať.

courses icon
97
kurzov

Kurzy všeobecnej španielčiny

Kurzy všeobecnej španielčiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v španielsky. Väčšina intenzívne kurzov španielčiny v Barcelone je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

courses icon
10
kurzov

Kurzy španielčiny pre deti a mládež

Kurzy španielčiny pre deti a mládež v Barcelone sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať španielsky v Barcelone v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

courses icon
18
kurzov

Prípravné kurzy na skúšky španielčiny

Kurzy prípravy na testy z španielčiny v Španielsku sú ideálny pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na odborné testy z španielčiny, aby si zlepšili perspektívy zamestnania alebo boli prijatí na univerzitu v Španielsko. K dispozícii sú 4 - 16-týždňové kurzy. Väčšina kurzov prípravy na testy má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

courses icon
5
kurzov

Kurzy obchodnej španielčiny

Kurzy obchodnej španielsky v Barcelone sú pre obchodných manažérov a profesionálov, ktorí chcú študovať španielsky, aby mohli podnikať medzinárodne.

courses icon
12
kurzov

Profesionálne kurzy španielčiny

Profesionálne kurzy španielčiny v Barcelone sú pre profesionálov, ktorí chcú študovať španielsky v určitej oblasti, ako je obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosti.

courses icon
5
kurzov

Pracuj a študuj španielčiny programy

Work-study španielsky courses in Barcelona are for those who want to work and study

courses icon
31
kurzov

Špeciálne kurzy španielčiny

Špeciálne kurzy španielčiny v Barcelone sú pre tých, ktorí chcú študovať španielsky a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.


Kurzy španielčiny podľa intenzity

Kurzy španielčiny podľa vyučovacieho času

Kurzy španielčiny podľa dĺžky