the best way to choose a language  

Jazykové školy v Paríži

Zobraziť všetky jazykové školy v Paríži »

Nedávno recenzované jazykové školy v Paríži

ACCORD Paris

Ospravedlňujem sa povedať, že môj pobyt v dohode bolo sklamanie. Nemyslím si, že učiteľ, musel som ju miloval prácu moc, a myslím, že ona bola pomerne nevľúdne. Tam bol jeden naozaj dobrý deň s iným učiteľom, s ktorými sme hovorili, hral a zasmial... more

LSI Paris

Miloval triede, učiteľ bol dobrý a mal pekný zmysel pre humor. Spolužiaci boli krásne ľudí. Som predovšetkým rád, ako si vzal jeden z našich chýb a používal to ako základ pre výučbu gramatiky bod. more

TYPY KURZOV francúzštiny

Aký typ kurzu francúzštiny hľadáte?

Či ste študent, odborník na biznis, alebo turista, v Paríži je jazykový kurz, ktorý je vhodný pre vás. Sú k dispozícii kurzy francúzštiny pre všetky úrovne plynulosti, vekové kategórie a doby trvania. Len si vyberte typ kurzu zo zoznamu dole a môžte začať.

courses icon
65
kurzov

Kurzy všeobecnej francúzštiny

Kurzy všeobecnej francúzštiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v francúzsky. Väčšina intenzívne kurzov francúzštiny v Paríži je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

courses icon
12
kurzov

Kurzy francúzštiny pre deti a mládež

Kurzy francúzštiny pre deti a mládež v Paríži sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať francúzsky v Paríži v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

courses icon
27
kurzov

Prípravné kurzy na skúšky francúzštiny

Kurzy prípravy na testy z francúzštiny vo Francúzsku sú ideálny pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na odborné testy z francúzštiny, aby si zlepšili perspektívy zamestnania alebo boli prijatí na univerzitu v Francúzsko. K dispozícii sú 4 - 16-týždňové kurzy. Väčšina kurzov prípravy na testy má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

courses icon
7
kurzov

Kurzy obchodnej francúzštiny

Kurzy obchodnej francúzsky v Paríži sú pre obchodných manažérov a profesionálov, ktorí chcú študovať francúzsky, aby mohli podnikať medzinárodne.

courses icon
13
kurzov

Profesionálne kurzy francúzštiny

Profesionálne kurzy francúzštiny v Paríži sú pre profesionálov, ktorí chcú študovať francúzsky v určitej oblasti, ako je obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosti.

courses icon
23
kurzov

Špeciálne kurzy francúzštiny

Špeciálne kurzy francúzštiny v Paríži sú pre tých, ktorí chcú študovať francúzsky a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.


Kurzy francúzštiny podľa intenzity

Kurzy francúzštiny podľa vyučovacieho času

Kurzy francúzštiny podľa dĺžky