Kurzy angličtiny v New Yorku
Jazykové školy

New York City

the best way to choose a language  

Jazykové školy v New Yorku

Zobraziť všetky jazykové školy v New Yorku »

Nedávno recenzované jazykové školy v New Yorku

Brooklyn School of Languages, LLC

Rovnako môže odporučiť Brooklyn škola jazykov všetkým! Školy bol veľmi pekný a všetci zamestnanci boli veľmi priateľskí, a to aj činnosť vedúcich a učiteľov. Činnosti boli veľmi pekné, a ja som rád workshopov, ktoré sa konalo dvakrát týždenne.... more

LSI New York

Výsledok štúdia závisí od učiteľov, ktorí vás naučí. Jeden z mojich učiteľov bola vynikajúca. Všetci učitelia sa snažili urobiť svoje najlepšie a mal rôzne štýly, ale nie všetky triedy boli náročné pre mňa.<br>Toto umiestnenie je skvelé.... more

TYPY KURZOV angličtiny

Aký typ kurzu angličtiny hľadáte?

Či ste študent, odborník na biznis, alebo turista, v New Yorku je jazykový kurz, ktorý je vhodný pre vás. Sú k dispozícii kurzy angličtiny pre všetky úrovne plynulosti, vekové kategórie a doby trvania. Len si vyberte typ kurzu zo zoznamu dole a môžte začať.

courses icon
117
kurzov

Kurzy všeobecnej angličtiny

Kurzy všeobecnej angličtiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v anglický. Väčšina intenzívne kurzov angličtiny v New Yorku je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

courses icon
16
kurzov

Kurzy angličtiny pre deti a mládež

Kurzy angličtiny pre deti a mládež v New Yorku sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať anglický v New Yorku v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

courses icon
84
kurzov

Prípravné kurzy na skúšky angličtiny

Kurzy prípravy na testy z angličtiny v USA sú ideálny pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na odborné testy z angličtiny, aby si zlepšili perspektívy zamestnania alebo boli prijatí na univerzitu v USA. K dispozícii sú 4 - 16-týždňové kurzy. Väčšina kurzov prípravy na testy má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

courses icon
23
kurzov

Kurzy obchodnej angličtiny

Kurzy obchodnej anglický v New Yorku sú pre obchodných manažérov a profesionálov, ktorí chcú študovať anglický, aby mohli podnikať medzinárodne.

courses icon
2
kurzy

Kurzy angličtiny pre učiteľov

Kurzy angličtiny pre učiteľov v New Yorku sú pre učiteľov so záujmom o výučbu angličtiny v zahraničí. Je obrovský dopyt po kvalifikovaných učiteľoch angličtiny na celom svete s pracovnými príležitosťami v takmer každej krajine sveta.

courses icon
12
kurzov

Profesionálne kurzy angličtiny

Profesionálne kurzy angličtiny v New Yorku sú pre profesionálov, ktorí chcú študovať anglický v určitej oblasti, ako je obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosti.

courses icon
3
kurzy

Pracuj a študuj angličtiny programy

Work-study anglický courses in New York City are for those who want to work and study

courses icon
37
kurzov

Špeciálne kurzy angličtiny

Špeciálne kurzy angličtiny v New Yorku sú pre tých, ktorí chcú študovať anglický a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.