Kurzy angličtiny v Londýne
Jazykové školy

Londýn

the best way to choose a language  

Jazykové školy v Londýne

Zobraziť všetky jazykové školy v Londýne »

Nedávno recenzované jazykové školy v Londýne

Speak Up London

Škola bola veľmi dobrá. Zostal som v tejto škole za 12 týždňov. Bolo to úžasné. Učitelia boli veľmi priateľskí a tiež študentov. Umiestnenie školy je brilantná. Cena je výborná. Nejaký študent z iných jazykových škôl prešiel hovoriť do Londýna. V... more

LSI London Hampstead

• Na začiatku som bol veľmi Plachý, ale potom som začal hovoriť s ľuďmi, pretože som chcel získať nejaké nových priateľov. Bol som veľmi nadšený Caleb. On bol veľmi pekný učiteľ a mali sme veľa zábavy.<br>• Som v triede B2 a úroveň bola... more

TYPY KURZOV angličtiny

Aký typ kurzu angličtiny hľadáte?

Či ste študent, odborník na biznis, alebo turista, v Londýne je jazykový kurz, ktorý je vhodný pre vás. Sú k dispozícii kurzy angličtiny pre všetky úrovne plynulosti, vekové kategórie a doby trvania. Len si vyberte typ kurzu zo zoznamu dole a môžte začať.

courses icon
227
kurzov

Kurzy všeobecnej angličtiny

Kurzy všeobecnej angličtiny sú určené pre dospelých, ktorí si chcú zlepšiť svoje rozprávanie, počúvanie, čítanie, a písanie v anglický. Väčšina intenzívne kurzov angličtiny v Londýne je pre dospelých, ktorí majú 16 a viac rokov. K dispozícii sú 2 - 48-týždňové kurzy. Väčšina kurzov má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

courses icon
85
kurzov

Kurzy angličtiny pre deti a mládež

Kurzy angličtiny pre deti a mládež v Londýne sú ideálny pre deti od 4 do 12 rokov a pre tínedžerov od 13 do 18 rokov, ktorí chcú študovať anglický v Londýne v lete. K dispozícii sú 4 - 8-týždňové kurzy v lete od júna do augusta.

courses icon
179
kurzov

Prípravné kurzy na skúšky angličtiny

Kurzy prípravy na testy z angličtiny vo Veľkej Británii sú ideálny pre študentov, ktorí sa chcú pripraviť na odborné testy z angličtiny, aby si zlepšili perspektívy zamestnania alebo boli prijatí na univerzitu v UK. K dispozícii sú 4 - 16-týždňové kurzy. Väčšina kurzov prípravy na testy má v priemere 30 vyučovacích hodín do týždňa.

courses icon
44
kurzov

Kurzy obchodnej angličtiny

Kurzy obchodnej anglický v Londýne sú pre obchodných manažérov a profesionálov, ktorí chcú študovať anglický, aby mohli podnikať medzinárodne.

courses icon
2
kurzy

Kurzy angličtiny pre učiteľov

Kurzy angličtiny pre učiteľov v Londýne sú pre učiteľov so záujmom o výučbu angličtiny v zahraničí. Je obrovský dopyt po kvalifikovaných učiteľoch angličtiny na celom svete s pracovnými príležitosťami v takmer každej krajine sveta.

courses icon
18
kurzov

Profesionálne kurzy angličtiny

Profesionálne kurzy angličtiny v Londýne sú pre profesionálov, ktorí chcú študovať anglický v určitej oblasti, ako je obchod, medicína, právo, letectvo, a pohostinnosti.

courses icon
6
kurzov

Pracuj a študuj angličtiny programy

Work-study anglický courses in Londýn are for those who want to work and study

courses icon
85
kurzov

Špeciálne kurzy angličtiny

Špeciálne kurzy angličtiny v Londýne sú pre tých, ktorí chcú študovať anglický a zúčastniť sa aktivít, ako je šport, umenie, jedlo a ďalšie.